НАШІ ПРИНЦИПИ

 

DASTI – український бренд для тих, хто живе в гармонії між стилем і природою.

Ми виробляємо жіночий, чоловічий та дитячий верхній одяг. Але головна наша гордість – зимові куртки-парки, виготовлені на основі запатентованої вовняної підкладки. Карпатські вівці гарантують – жодна з них в процесі виробництва не постраждала!

5 наших цінностей, що зігрівають навіть в найхолоднішу зиму:

- справжня вовна вівці;

- інноваційна підкладка SheepSoul;

- турбота про збереження планети;

- при виробництві не постраждала жодна тварина;

- підтримка Всесвітнього фонду природи (WWF).

 

 

SheepSoul – вовняна перлина наших парок

Шерсть і перли несумісні? Ви зміните свою думку, побачивши підкладку кольору Шампань, яка до зустрічі з вами пройшла безпечну стрижку овець, сувору гігієнічну очистку в кілька етапів і дбайливе прядіння. Саме її теплі м'які обійми роблять парки DASTI дійсно улюбленими та затишними.

Більше конкретики та унікальності? Завжди готові!

SheepSoul – це унікальна підкладка з вовни вівці. Її формула запатентована від найменшої ворсинки до фінального виробу:

1) В ідеально підготовлений ворс додається шовкове волокно, саме це поєднання робить вироби легкими і повітряними.

2) Технологи врахували все: завдяки пористості такого матеріалу виріб набагато ефективніше зберігає тепло, залишаючись приємним до шкіри.

3) Додаємо до нашого дуету мембранну тканину парки і отримуємо вивід вологи, комфорт і стійке сухе тепло навіть у найлютіший мороз.

4) Підкладка зберігає таку м'якість, що її називають «живою», адже вона підлаштовується під вигини тіла, зберігаючи зручність і красивий силует виробу.

В основу підкладки входить 100% натуральна вовна вівці. Може ми і не розбираємося в ракетобудуванні, але у виготовленні якісних і теплих парок нам немає рівних!

Тому ми стверджуємо: 3 речі можна робити нескінченно. Дивитися на вогонь, на воду і перераховувати плюси підкладок SheepSoul:

- натуральна вовна вівці;

- підтримка природної температури тіла;

- збереження сухості та запобігання прінню;

- легкість і незначну вагу підкладки;

- м'якість і шовковистість;

- виводить вологу;

- дихає;

- легко розтягується в усіх 4-х напрямках;

- підлаштовується під форми та вигини тіла;

- довготривале використання;

- підлягає переробці;

- виготовлено в Україні.

Якби наші карпатські вівці могли говорити, вони б точно пишалися технологами, які перетворили їх шерсть на справжнє мистецтво! Щоб винайти ідеальну підкладку знадобилося 4 роки, штат експертних співробітників, безліч дослідів і експериментів. Вам залишилося лише простягнути руку і особисто переконатися, що в SheepSoul дійсно вкладена душа.

P. S. Наші юристи готові захищати кропітку працю овечок, адже саме з них починається кожен виріб DASTI. На створення нашого продукту витрачені величезні розумові ресурси і години важкої роботи, а результати є запатентованими.

Безпека тварин – насамперед

Стрижка овець відбувається наприкінці зими за допомогою безпечного електричного інструменту. Процес відбувається з максимальною обережністю і під суворим контролем – це гарант того, що жодна тварина не постраждає. Після стрижки на вівцях залишається короткий ворс, який запобігає перегріванню і дозволяє їм комфортно себе почувати навіть найспекотнішим літом.

Якісний еко-підхід

В 2019 ми переробили нашу стратегію і перейшли на підтримку та захист природи, повністю відмовившись від тваринного хутра і зменшивши використання натуральної шкіри.

Побоюєтеся, що штучне хутро програє по м'якості і якості? Ми готові посперечатися, що навіть експерт не відрізнить наше хутро від натурального: ні на дотик, ні візуально. Адже наші технологи досягли неймовірних успіхів:

- для виготовлення нашого хутра використовуються найдосконаліші технології;

- ми використовуємо тільки якісні і сучасні матеріали;

- зовнішній вигляд хутра не перестає приємно дивувати покупців, дозволяючи їм легко перейти на екологічні вироби.

Не любите хутро? Стилісти все передбачили: кожна парка DASTI з хутром на капюшоні оснащена блискавкою, і ви легко зможете зняти його. Навіть тут ми відстежуємо кожну деталь: всі блискавки міцні, зняття хутра займає всього кілька секунд, а зовнішній вигляд виробу зберігає свою привабливість в будь-якому варіанті.

Раніше заради хутряних капюшонів страждала тварина. Зараз ви можете носити парку і усвідомлювати, що ви зробили свій внесок у порятунок природи. Ми за гуманність і за життя!

Еко – це важливо. Еко – стосується всіх

Ми всі живемо на одній планеті, яка є нашим єдиним домом. На ній будуть жити наші діти, онуки, та онуки їх онуків.

Тваринний світ – така ж частина цієї системи. Він потребує нашого захисту і підтримки, щоб наші діти могли жити, оточені природними благами. Подаруйте їм можливість побачити нашу планету в такому ж вигляді, в якому її бачимо зараз ми.

Розумне еко – це розумний вибір. Це відмова від хутра і усвідомлена переробка старого одягу.

DASTI дозволяє зробити свій внесок у захист природи і отримати при цьому тільки приємні емоції. Приєднуйтесь до нас: у 2019 році на підтримку Всесвітнього фонду природи ми усиновили африканського слона, вомбата та коалу. І ви теж будете причетні до їх благополуччя!

Зробимо цей світ краще разом!