Зустрічайте нашу команду

Більшість дизайнерів реалізують свій творчий потенціал у виробництві та позиціонують одяг та його дизайн як постулат, котрий неможливо піддавати сумніву. І це вже не кажучи про те, аби творити граючись ... Але якщо Ви, так само як і я, перш за все захоплені практичною складовою справи та фактичним виробництвом верхнього одягу, то є ще один чи не найголовніший спосіб проявити свою творчу сторону: створення комфорту.

Створення комфорту у верхньому одязі - це фантастичне ігрове поле, територія безмежних експериментів, і чим більше людина занурюється в неї, тим більше відкривається розуміння того, яка велика кількість усього ще попереду, скільки всього необхідно відкрити та створити.

Ксенія
{block.settings.imgalt}

Ксенія Атанова

Генеральний директор

ksenia.atanova@dasti.com


Душа нашої компанії та творець бренду DASTI. Завдяки нестримному генеруванню нових ідей, інколи на перший погляд неможливих до втілення, ми завжди з колегами в тонусі та активно рухаємось вперед! Дзвінкий сміх, щирість емоцій та гострий розум - ось наша ідеальна формула успіху. І криється вона в ній!

{block.settings.imgalt}

Анастасія Куранова

Головний операційний директор

anastasia.kuranova@dasti.com

Все, що піддається рахунку та може бути проаналізовано - її головна задача. Незалежно ні від чого, цифри та статистика можуть показати 80% будь-якої ситуації. Вважає, що до кожної людини можна знайти підхід та пояснити будь-яку поведінку. Впевнена, що лише справжня команда здатна розвиватися.

{block.settings.imgalt}

Альона Аладьєва

Директор з розвитку продажів

info@dasti.com

Найбільше захоплення - це великий теніс та подорожі. Обожнює свою білосніжну собаку, смачну (та бажано нескінченну :) їжу, шопінг, фільми, веселих людей та цікаву роботу. Все це точно поєднується у нас в DASTI, а тому вона сердце нашої команди.

{block.settings.imgalt}

Світлана Скріпілова

Директор з розвитку міжнародної мережі

svetlana.skripilova@dasti.com

Чудо-жінка, і ми не шуткуємо! Здатна за годину провести кілька зумів, організувати декілька поставок, формити оптове замовлення та організувати каталог за дві хвилини. А ще вона здатна все це поєднати з материнством та особистим життям. Вміє здивувати команду приємними подарунками, хоча йзнаходиться дуже далеко від нашого головного офісу.

{block.settings.imgalt}

Юлія Федоткіна

Керуючий магазину

+38 096 773 5525

Здатна владнати будь-яку ситуацію та вирішити Ваше питання у кілька рухів. Незважаючи на свою тендітність та жіночність, майстер на всі руки - може відремонтувати будь-що без питань і з легкістю. А якщо за консультацію щодо покупки взялась особисто, то можете бути певні, Ваш розмір буде підібрано ідеально, колір підходитиме під колір волосся, довжина відповідатиме зросту і т.д.

{block.settings.imgalt}

Марія Скрипко

Керівник виробничих процесів

Вміння проконтролювати кожний стібок та виробничий процес вцілому - основна її супер сила в команді DASTI. Щасливий власник маленької собачки, чарівниця смачної вечері та впевнений водій за кермом. Мільйон вмінь в одній людині. Щоразу коли команда відвідує своє виробництво в Чернігові вона здатна організувати найкращу екскурсію та з усім познайомити.

{block.settings.imgalt}

Ольга Онопрієнко

Головний Бухгалтер

Головна людина в компанії, адже від неї залежить розрахунок з/п щомісяця :) Здатна знайти кожну нашу помилку, зробити будь-яку табличку та сформувати більшість звітів. Здається, без неї ми точно не змогли б. А ще чуйна мама, впевнена в собі жінка та точно чудовий спеціаліст своєї справи.

{block.settings.imgalt}

Дарія Дмитренко

Спеціаліст з продажів

Найактивніша серед команди DASTI, захоплена подорожами та закохана в життя. Вправно грає в теніс у вільний час та встигає поміж усією роботою завершувати навчання на юридичному. Щодня вона зустрічає Вас в нашому магазині та привітно пропонує приміряти усе, що впадає в око.