СПІВРОБІТНИЦТВО

Шановні партнери !

Дякуємо за зацікавленність брендом DASTI !

Якщо Ви великий рітейл представник в Україні, країнах СНГ, Європі чи Америці – ми з величезним задоволенням розглянемо Вашу пропозицію щодо співробітництва.

Напишіть, будь ласка, нам на пошту info@dasti.com, або ж Ви можете звернутися безпосередньо до менеджера відділу роботи з клієнтами, з понеділка по п’ятницю з 11:00 до 19:00 за телефоном +38 (096) 773 55 25 / +38 (063) 934 89 72.

Зверніть увагу, що дропшиппінгу, бартерних та некомерційних форм співробітництва на даний момент у нас немає.

 

 

 

ОПТОВИМ ПОКУПЦЯМ

 

 

Компанія DASTI завжди відкрита до нових цікавих пропозицій і Всім оптовим покупцям готова запропонувати найвигідніші пропозиції співробітництва. Ми готові працювати з компаніями України, країнами СНГ та Європи, а також відкриті до Американського ринку.

Ми завжди піклуємось про якість продукції, яку виробляємо, а також про достовірність інформації стосовно товару і матеріалу. Тому ми впевнені в своїй продукції на всі 100% .

Компанія DASTI підтримує довгострокову і взаємовигідну співпрацю, тому для наших оптових покупців ми готові надати вигідні знижки, в залежності від суми замовлення.

 

Всі замовлення ми завжди обговорюємо з клієнтом: якщо це замовлення з наявного асортименту, то можливі додаткові знижки.

Якщо у Вас індивідуальні потреби або ж велике замовлення на пошиття, то ми це обговорюємо окремо, в тому числі і розмір знижки.

Звертаємо Вашу увагу, що компанія DASTI залишає за собою право в будь-який момент змінити розмір оптової знижки, відкоригувати її згідно складності замовлення і Вашим потребам до нього .

Ми зацікавлені в розвитку не тільки нашого бренду, але і бізнесу наших партнерів

З будь-яких інших питань: info@dasti.com

Phone: +38 (096) 773 55 25 / +38 (063) 934 89 72