Зустрічайте нашу команду

Більшість дизайнерів реалізують свій творчий потенціал у виробництві та позиціонують одяг та його дизайн як постулат, котрий неможливо піддавати сумніву. І це вже не кажучи про те, аби творити граючись ... Але якщо Ви, так само як і я, перш за все захоплені практичною складовою справи та фактичним виробництвом верхнього одягу, то є ще один чи не найголовніший спосіб проявити свою творчу сторону: створення комфорту.

Створення комфорту у верхньому одязі - це фантастичне ігрове поле, територія безмежних експериментів, і чим більше людина занурюється в неї, тим більше відкривається розуміння того, яка велика кількість усього ще попереду, скільки всього необхідно відкрити та створити.

Ксенія
{block.settings.imgalt}

Ксенія Атанова

Генеральний директор

ksenia.atanova@dasti.com


Душа нашої компанії та творець бренду DASTI. Завдяки нестримному генеруванню нових ідей, інколи на перший погляд неможливих до втілення, ми завжди з колегами в тонусі та активно рухаємось вперед! Дзвінкий сміх, щирість емоцій та гострий розум - ось наша ідеальна формула успіху. І криється вона в ній!

{block.settings.imgalt}

Анастасія Куранова

Головний операційний директор

anastasia.kuranova@dasti.com

Все, що піддається рахунку та може бути проаналізовано - її головна задача. Незалежно ні від чого, цифри та статистика можуть показати 80% будь-якої ситуації. Вважає, що до кожної людини можна знайти підхід та пояснити будь-яку поведінку. Впевнена, що лише справжня команда здатна розвиватися.

{block.settings.imgalt}

Альона Аладьєва

Директор з розвитку продажів

info@dasti.com

Найбільше захоплення - це великий теніс та подорожі. Обожнює свою білосніжну собаку, смачну (та бажано нескінченну :) їжу, шопінг, фільми, веселих людей та цікаву роботу. Все це точно поєднується у нас в DASTI, а тому вона сердце нашої команди.

{block.settings.imgalt}

Анна Іванова

Менеджер по роботі з міжнародними маркетплейсами


Єдина людина в нашій команді, яка настільки фанатіє від усього корейського. А ще - а ще - вона знає не просто укр та рос, а також володіє японською та трохи корейською. Новий напрям розвитку для DASTI знайдено :) Аня, готуйся! При цьому вміє бути чудовим другом, душею компанії та розвеселити кожного на святі. І при цьому наш Американській ринок в її надійних руках

{block.settings.imgalt}

Світлана Скріпілова

Директор з розвитку міжнародної мережі

svetlana.skripilova@dasti.com

Чудо-жінка, і ми не шуткуємо! Здатна за годину провести кілька зумів, організувати декілька поставок, формити оптове замовлення та організувати каталог за дві хвилини. А ще вона здатна все це поєднати з материнством та особистим життям. Вміє здивувати команду приємними подарунками, хоча йзнаходиться дуже далеко від нашого головного офісу.

{block.settings.imgalt}

Юлія Федоткіна

Керуючий магазину

+38 096 773 5525

Здатна владнати будь-яку ситуацію та вирішити Ваше питання у кілька рухів. Незважаючи на свою тендітність та жіночність, майстер на всі руки - може відремонтувати будь-що без питань і з легкістю. А якщо за консультацію щодо покупки взялась особисто, то можете бути певні, Ваш розмір буде підібрано ідеально, колір підходитиме під колір волосся, довжина відповідатиме зросту і т.д.

{block.settings.imgalt}

Марія Скрипко

Керівник виробничих процесів

Вміння проконтролювати кожний стібок та виробничий процес вцілому - основна її супер сила в команді DASTI. Щасливий власник маленької собачки, чарівниця смачної вечері та впевнений водій за кермом. Мільйон вмінь в одній людині. Щоразу коли команда відвідує своє виробництво в Чернігові вона здатна організувати найкращу екскурсію та з усім познайомити.

{block.settings.imgalt}

Ольга Онопрієнко

Головний Бухгалтер

Головна людина в компанії, адже від неї залежить розрахунок з/п щомісяця :) Здатна знайти кожну нашу помилку, зробити будь-яку табличку та сформувати більшість звітів. Здається, без неї ми точно не змогли б. А ще чуйна мама, впевнена в собі жінка та точно чудовий спеціаліст своєї справи.

{block.settings.imgalt}

Дарія Дмитренко

Спеціаліст з продажів

Найактивніша серед команди DASTI, захоплена подорожами та закохана в життя. Вправно грає в теніс у вільний час та встигає поміж усією роботою завершувати навчання на юридичному. Щодня вона зустрічає Вас в нашому магазині та привітно пропонує приміряти усе, що впадає в око.

{block.settings.imgalt}

Аліна Тітова

Маркетплейс контент менеджер

alina.titova@dasti.com


Ви б ніколи не здогадались, але Аліна за освітою - вчитель математики та хореограф. Вільний час присвячує малюванню та створенню музики. Обожнює стильні речі і веселу компанію, тому і обрала DASTI. З легкістю допомогає підібрати необхідну річ кожному покупцю та допомогти з таким широким.асортиментом

{block.settings.imgalt}

Олександр Бреус

Спеціаліст з логістики та розміщення товарів


Найміцніші та найсильніші руки команди DASTI. Встигне усюди, доставить весь наш товар до необхідного місця та вчасно відправить кожну посилку наших клієнтів. Дівчата завжди шкидко та легко знаходять необхідний Вам розмір, адже Олександр завчасно все розклав за номерами Pantone.